WYNAJEM

Kontakt: 607 16 95 65  lub  e-mail: biuro@ada.com.pl, biura@biura.swidnica.pl

AKTUALNIE OFEROWANE LOKALE DO WYNAJĘCIA:

49 m2 Świdnica ul. A. Krajowej 7 z wyposażeniem  – 1500 zł
Lokal biurowy 49 m2 – 2 pomieszczenia. Ściany pomalowane, instalacje elektryczne wymienione – lokal ma osobny licznik elektryczny. UMEBLOWANY: biurka, fotele, regały biurowe. Na podłogach panele, okna PCV, centralne ogrzewanie. W cenie czynszu ogrzewanie lokalu. Dodatkowo płatne tylko prąd elektryczny: opłata licznik. i energia wg zużycia. Dostępne miejsca parkingowe.  Lokal użytkowy znajduje się w budynku biurowym, gdzie zlokalizowanych jest wiele firm, w niedalekim sąsiedztwie dworca PKS i PKP oraz Urzędu Miejskiego i US Świdnica (zaledwie 2-4 minut drogi pieszo),5 minut pieszo od centrum. Kaucja: 1 czynsz miesięczny.
Czynsz najmu: 1.500 zł.STATUS LOKALU –   DOSTĘPNY OD 01.03.2020 r.
69 m2 Świdnica ul. A. Krajowej 7  – 2.500 zł 
Elegancki lokal biurowy o powierzchni 69 m2, lokal składa się z 3 pomieszczeń. Wejście do pomieszczenia środkowego, na prawo pomieszczenie biurowe, na lewo mniejsze pomieszczenie biurowe z wydzieloną strefą gospodarczą. Lokal idealny na siedzibę firmy. Lokal znajduje się budynku biurowym na II pietrze. Dostępne: toaleta, miejsca parkingowe. Lokal wyposażony jest w osobną instalacje alarmową, oprócz systemu alarmu całego budynku. Cały budynek ma wykupioną usługę monitoringu alarmowego. Stan techniczny lokalu jest b.dobry. Dostępna: lodówka, czajnik. Ściany pomalowane, instalacje elektryczne wymienione. Lokal ma osobny licznik elektryczny. Na podłogach panele, okna drewno, centralne ogrzewanie.  W cenie czynszu ogrzewanie lokalu, osobno płatna tylko opłata licznika i energia elektryczna wg zużycia. Lokal użytkowy znajduje się w budynku, gdzie zlokalizowanych jest wiele firm, w sąsiedztwie dworca PKS i PKP oraz Urzędu Miejskiego i US Świdnica (zaledwie 2-4 minut drogi pieszo), 5 minut pieszo od centrum.
Kaucja: 1 czynsz miesięczny.
Czynsz miesięczny: 2.500 zł.Status lokalu: DOSTĘPNY OD ZARAZ
25m2  Świdnica ul. A. Krajowej 7 – 750 zł 
Lokal biurowy – idealny do każdej działalności – 25m2.
Lokal w bardzo dobrej lokalizacji w Świdnicy (blisko PKS,PKP, US, UM) – 10 minut pieszo od Rynku. Lokal w budynku, w którym znajdują się same biura.
Pod budynkiem miejsca parkingowe – bezpłatne. Budynek monitorowany.
Stan lokalu jest idealny. Na podłodze panele, okna PCV.
W cenie oplata za lokal, ogrzewanie, możliwość korzystania z parkingu i toalety.
DODATKOWE OPŁATY: za energię wg licznika
Kaucja 1 miesięczny czynsz.
Cena miesięczny: 750 zł
Zapraszamy do oglądania na żywo.AKTUALNY STATUS:  DOSTĘPNE OD ZARAZ

 

.